REALIZUJEMY ZAJĘCIA INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ „MATEMATYKA W KUCHNI UKRYTA” W RAMACH PROGRAMU GRANTOWEGO „ROSNĘ Z MATEMATYKĄ” FUNDACJI mBANK.

Uczniowie „zerówki” wzięli udział w czwartych zajęciach zrealizowanych w ramach programu grantowego „Rosnę z matematyką” Fundacji mBanku.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Panią Beatę Daniec oraz Annę Wzorek oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce. Tym razem wykonaliśmy i zjedliśmy pizzę. Dzieci poznały historię powstania pizzy, wykonywali pizzę z papieru, przyklejając do niej ulubione składniki, które najpierw przeliczali i klasyfikowali. Uczyli się również współpracy i tolerancji wobec osób niepełnosprawnych. To były naprawdę udane zajęcia.

Natalia Nowak

Sylwia Tworzydło