Archiwum 2019

Siatkówka chłopców.

7 marca w Królówce, odbyły się zawody siatkówki chłopców.

DNI OTWARTE W ŁAPANOWIE

W środę 27 lutego 2019 roku klasa VIII i VII wraz z wychowawcą i pedagogiem udała się do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie na dni otwarte.

KOLEJNE SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

22 lutego po raz drugi gościliśmy w naszej szkole  Panią Dorotę Włodzimirow dietetyka i edukatora żywieniowego. Uczniowie z klasy IV i oddziału przedszkolnego brały udział w warsztatach edukacyjno - kulinarnych.

Dyskoteka walentynkowa.

14-go lutego w Dzień Św. Walentego klasa IV zaprosiła klasę V na wspólną zabawę karnawałową.

Cypr – kolejny etap realizacji programu Erasmus+ w Muchówce

Już po raz kolejny uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce, uczestniczyli w zagranicznym wyjeździe do szkoły partnerskiej,  w ramach programu Erasmus+ ( 17.02.19. – 22.02.19.). Tym razem był to Cypr - Stavros...