REALIZUJEMY ZAJĘCIA INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ „MATEMATYKA W KUCHNI UKRYTA” W RAMACH PROGRAMU GRANTOWEGO „ROSNĘ Z MATEMATYKĄ” FUNDACJI mBANK.

Uczniowie „zerówki” wzięli udział w kolejnych zajęciach zrealizowanych w ramach programu grantowego „Rosnę z matematyką” Fundacji mBanku.

Dzieci tym razem wzięły udział w zajęciach pt. „Gofry w prostokącie ukryte”. Zostały wykonane gofry. Dzieci przeliczały składniki, kratki w gofrach, poznawały ich kształt. Na koniec zajęć wszyscy uczestniczy zajęć zjedli smakowite i przygotowane przez siebie gofry.

Natalia Nowak

Sylwia Tworzydło