GMINNY KONKURS LITERACKI Mój wolny czas z rodziną

Dnia 19.04.2024 r. miało miejsce rozdanie nagród w Gminnym Konkursie Literackim „Mój wolny czas z rodziną” zorganizowanym przez bibliotekę Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu we współpracy z Miejską Biblioteka Publiczną im. Jana Brzękowskiego w Nowym Wiśniczu.

Zadanie polegało na zredagowaniu oryginalnego opowiadania oraz jego pięknym, estetycznym zapisie.

W konkursie udział wzięły: Amelia Bakalarz (kl. VI), Maria Włosińska (kl. VI), Natalia Bienias (kl. VII), Magdalena Rosiek (kl. VII), Monika Tyrawa (kl. VIII), Aleksandra Wołek (kl. VIII). Miło jest nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienie: Amelia Bakalarz (kl. VI) i Natalia Bienias (kl. VII).  Serdecznie gratulujemy!