Konkurs wiedzy o Patronie Szkoły

23 października odbył  się szkolny konkurs wiedzy o patronie szkoły Kardynale Stefanie Wyszyńskim.  Udział w nim wzięli uczniowie klas IV – VIII, po troje przedstawicieli każdego oddziału.

W trakcie pisemnego rozwiązywania testu uczniowie zmierzyli się z dwudziestoma pytaniami weryfikującymi wiedzę z okresu dzieciństwa  i młodości  oraz  trudnej i wymagającej posługi duszpasterskiej Kardynała, w tym również w latach II wojny światowej i okresie internowania. Niektóre z zadań sprawdzały  wiadomości dotyczące związku Prymasa Tysiąclecia  z naszą szkołą  oraz obecnymi wydarzeniami – informacja, że kardynał Stefan Wyszyński zostanie ogłoszony błogosławionym. Uczestnicy konkursu wykazali się solidnym przygotowaniem i bogatą wiedzą, wszystkim należą się gratulacje, przede wszystkim – zwycięzcom konkursu.

Laureaci:

I miejsce – Daria Bienias, klasa VIII